Oturum Açın!


iKobi içerik yönetim sistemi hazır web sitesi araçları ile oturum açarak hemen sayfalarınızı düzenlemeye başlayın. iKobi hızlı, kararlı, güvenilir ve kolay yapısı ile sizi kolayca webe taşıyacak.


iKobi sadece sayfalrınızı düzenleyebileceğiniz basit bir editör değil; içerisinde onlarca araç barındıran bir içerik yönetim sistemidir(CMS). Kullanıcıların fotoğraflarını kolayca ve keyifle yükleyip düzenleyebilieceği fotoğraf yükleme araçları, istediğiniz formu kolayca oluşturabilieceğiniz form tasarım aracı. Bannerlarınızı yönetebileceğiniz bannner modülü ile webde artık herşey çok daha kolay.


fotoğraf kırp, kes, yükleFotoğraf Düzenleme AraçlarıTek tık ile onlarca fotoğrafı yükleyin, yeniden boyutlandırın, kırpın
banner modülüBanner EklentisiFotoğraflarınızı ve sloganınızı seçin, animasyonu ve süresi seçin ikobi sizin için oluştursun.
sürükle bırakSürükleyin Bırakın TamamlansınEklentilerin ve blokların yerlerini ayarlamak için acı çekmeyin. Sürükleyin ve bırakın!

Bunların yanında onlarca ücretsiz eklenti sizelerin bekliyor. iKobi hesabınız yok ise hemen bir tane oluşturun ve bu özellikleri satın almadan demo hesabı ile test edin!

Güvenlik PolitikasıKullanım KoşullarıHakkımızdaHesap Numaralarımızİletişim Bayiler

Lifos Yazılım ve Bilişim Hizmetleri Ltd. Şti Ürünüdür.