Kullanım Koşulları

Siteyi ziyaret etmekle veya kullanmakla, iKobi(ikobi.net) Web Sitesinin (Site) ve iKobi içerik yönetim sistemi ürününün kullanılmasına ilişkin bu koşullarla bağlı olduğunuzu ve hem bu koşullara hem de Site ile ilgili bütün cari kanunlara, yönetmeliklere ve mevzuata uyacağınızı açıkça kabul etmiş sayılıyorsunuz.


ikobi.net, Sitede ilân edilir edilmez yürürlüğe girmek üzere herhangi bir zamanda bu koşullarda değişiklik yapma hakkını saklı tutar. Bu nedenle lütfen Sitenin bu sayfasına periyodik ve düzenli olarak bakın.


Bu Kullanım Koşullarını ihlâl ettiğiniz takdirde, Lifos Yazılım sizin siteyi kullanmanıza son verebilir, gelecekte Siteyi kullanmanıza engel olabilir veya hukuki takip yoluna gidebilir.


Bu Siteyi, telif hakkına konu olan bilgi ve materyalleri açık bir izin almadan, geçerli bir savunması veya haklı bir sebebi olmadan yasadışı yollarla iletmek amacıyla kullanan kullanıcıların hak ve imtiyazları sona erdirilecektir. Özellikle, bu Siteye makaleler, görüntüler, öyküler, yazılım veya telif hakkına konu olan veya benzeri içerik koyan kullanıcılar, Siteye yükledikleri içeriğin üçüncü şahısların telif haklarına veya başka haklarına (özel hayatın gizliliği veya ifşayı men etme hakları gibi) tecavüz etmediğinden veya bu hakları ihlâl etmediğinden emin olmalıdırlar. Bir kullanıcının bu Siteyi yasadışı bir hak tecavüzünün veya hak ihlâlinin bir aracı olarak kullandığı konusunda ilgili telif hakkı sahibinin veya onun temsilcisinin bize bildirimde bulunması ya da bunun bir mahkeme kararıyla veya ilgili kullanıcının ikrarıyla sabit olması halinde, ihlâlde bulunan kullanıcının bu Siteye erişim ve/veya Siteyi kullanım hakları iptal edilecektir. Türkçe Bilgi'in ileri sürülen hak tecavüzü veya hak ihlâlinin gerçekten yapıldığına inanması halinde, kendi mutlak takdirine göre, o kullanıcının bu Siteye erişim veya Siteyi kullanım haklarını böyle bir bildirim, mahkeme kararı veya ikrardan önce de iptal etme hakkı saklıdır.


Siteyi başka bir siteye bağlanmak amacıyla ya da Siteye içerik veya başka bilgiler yüklemek amacıyla kullanmanız da dahil, Siteyi kullanmanızdan dolayı uçuncu şahısların maruz kalabileceği zarar ve ziyanları, yapabiliceği talepleri ve makul iştiraklerine, bağlı şirketlerine, memur ve temsilcilerine, diğer ortaklarına ve çalışanlarına tazmin edeceğinizi ve onların bu zararların gidereceğinizi de kabul etmektesiniz.


ikobi.net üzerinden yapılan alan adı tescil işlemlerinin tüm sorumlulukları ve bu adreslerde yayınlanacak olan bilgilerin sorumlulukları ilgili şahıslara veya firmalara aittir.


Bilgileriniz; kayıt sırasında ikobi'ye girdiğiniz verilerden oluşur. Kayıt formunu doldururken şahsınız ve firmanız hakkında doğru, kesin, güncel bilgiler vereceğinizi, ve üye bilgilerinizi doğru ve güncel tutacağınızı kabul etmiş olursunuz. Eğer bir firmayı/kurumu temsilen üye oluyorsanız bu metin, temsil ettiğiniz firma/kurumu bağlamaktadır.Siteyi kullanmakla, Site hakkında veya Site ile ilgili bir ihtilâfın çıkması halinde, bu ihtilâfın kanunlar ihtilâfı kurallarına bakılmaksızın Türkiye Cumhuriyeti kanunlarına tâbi olacağını ve bu kanunlara göre çözümleneceğini kabul etmiş sayılıyorsunuz. Ayrıca, Kayseri Merkez mahkemelerinin görev ve yer olarak yetkili olacağını da kabul etmektesiniz.Güvenlik Politikası

Sisteme kayıt olurken verdiğiniz bilgiler yalnızca size ait web sitesi içeriğinin oluşturulması, fatura hazırlanması ve sizinle iletişim kurulması için kullanılacaktır. Kişisel bilgileriniz 3.üncü şahıslara kesinlikle verilmez.


Bize verdiğiniz bilgiler şifrelerinizi kaybetmeniz durumunda kimliğinizi doğrulayabilmek için de kullanılacaktır.


Ayrıca güvenlik nedeni ile işlemler sırasında işlem yapılan bilgisayara ve bağlantıya ait kaynaklar kaydedilmektedir. Kredi kartı işlemleri Finans Bank tarafından sağlanan Pos sistemi üzerinden, 256 bit SSL sertifikası ile şifrelenmiş olarak sağlanmaktadır.Ödeme Şartları

Bütün satışlarımız ön ödeme esasına dayanır. iKobi hizmet fiyatlarında istediği an değişik yapma hakkına sahiptir. Müşteriler ön ödeme sürelerinin dolmasına kısa bir süre kala yeniden ödemede bulunmaları konusunda uyarı maili alacaklardır. Hesaplarının devamlılığı için ödemelerde aksama olmaması müşterilerin sorumluluğundadır.


iKobi, ödemelerin gecikmesi halinde müşteriye sağladığı hizmetleri derhal askıya alma hakkına sahiptir. Ödemesi geciktiği için süresi biterek expire olan alan adlarından Hazır Web sorumlu değildir. Müşteriler satın aldıkları alan adlarının kontrolünü kaybetmemek için alan adlarının tescil süresi bitmeden alan adını uzatmakla yükümlüdür. iKobi'nin burdaki sorumluluğu sizi alan adanın süresini uzatmak konusunda uyarmaktan öteye gidemez.


Domain adı tescili siparişi gerçekleştikten kısa süre sonra gerekli bilgiler müşterinin email adresine gönderilecektir.
İptal ve Geri Ödeme

iKobi'ye ödeme yapıldıktan ve tahahhüt ettiği hizmetler çalışmaya başladıktan sonra 7 gün içerisinde iade taleplerini koşulsuz kabul eder. Ancak bu geri ödeme alan adını(domain) kapsamaz.


Satın alınan domain adı (alan adı) hiçbir şekilde değiştirilemez ve bu alan adına ait ücret ücret hiçbir şekilde geri iade edilmez. Bu nedenle alan adınızı seçerken harf/kelime hatası yapmamaya özen gösteriniz.


Ücret iadesi yalnızca satın alınan hizmetin belirli nedenlerle müşteriye sağlanamaması durumunda yapılacaktır. Hazır Web çözemediği teknik sorunlarda veya sağladığı hizmetlerdeki kesintiler durumunda kullanıcıya ürün iadesini kabul eder.
Güvenlik PolitikasıKullanım KoşullarıHakkımızdaHesap Numaralarımızİletişim Bayiler

Lifos Yazılım ve Bilişim Hizmetleri Ltd. Şti Ürünüdür.