Hakkımızda

2010 yılından itibaren Kayseri’deki Erciyes Teknopark A.Ş. bünyesinde faaliyet gösteren LİFOS; Yazılım sektöründe, kendi geliştirdiği web uygulamaları ile müşterilerine, katma değerli çalışmalar ile hizmet vermektedir.

Gençliğin verdiği dinamizmle, öncelikle Kayseri ve bölgesinde, bilişim ve internet denildiğinde en çok tercih edilen, çözümde ve kalitede ilk akla gelen kurum olmayı hedeflemektedir. Lifos, tecrübe ve birikime sahip, uzman ve profesyonel kadrosu ile en gelişmiş teknolojik ürünleri kullanarak müşterilerine hizmet sunar. Lifos olarak, kaliteden ödün vermeden, sadece ürün veya hizmet satmanın değil; satış sonrası müşteri memnuniyetinin de devamlılığının önemine inanıyoruz ve bunu yerine getirmek için var gücümüz ile çalışmaktayız.Şirketimiz iKobi ürünü için 7/24 teknik destek vermektedir. Karşılaşılan sorunlara en geç 24 saat içinde cevap verilmektedir. 7 iş günü içinde, çıkan sorun çözülemediği taktidirde hizmeti geri almakta yada bedelini ödemektedir.
Misyonumuz

Bilişim teknolojileri alanında müşterilerimizin ihtiyaçlarını karşılamanın yanında; onların zamanını etkin kullanmasını, karlılığını ve verimini arttırmasını, rakiplerine karşı farklı olmasını sağlayacak yenilikçi çözümler üreten bir iş ortağı olmaktır.
Vizyonumuz

Bilişim sektöründe, yurtiçinde ve yurtdışında doğru teknolojiler ile değişimi yönlendirebilen, pazarda söz sahibi bir dünya şirketi olmak.Lifos Yazılım ve Bilişim Hizmetleri Ltd. Şti.


Güvenlik PolitikasıKullanım KoşullarıHakkımızdaHesap Numaralarımızİletişim Bayiler

Lifos Yazılım ve Bilişim Hizmetleri Ltd. Şti Ürünüdür.